Új fejezet kezdődik Tray Sampson pályafutásában. A Marosvásárhelyi Városi Sportklub férfi kosárlabdaegyüttese és az amerikai játékos közös megegyezéssel megszüntették szerződéses kapcsolatukat, jelentette be a klub.
A Marosvásárhelyi VSK vezetősége köszönetét fejezte ki a játékos felé mindazért, amit a csapatért tett a közösen eltöltött időszak során. Tray Sampson hozzáállásával, munkamoráljával és professzionalizmusával hozzájárult az együttes mindennapjaihoz, és fontos szerepet vállalt a csapat céljainak megvalósításában – fogalmazott a VSK.
A klub sok sikert, jó egészséget és eredményekben gazdag folytatást kívánt a játékosnak további sportkarrierjéhez.
A VSK egyébként ma, január 5-én 18 órától hazai pályán szerepel a Nemzeti Liga 15. fordulójában, vendége a BCM U Pitești lesz. Élőben a Digi Sport 2 és a Prima Sport 2 közvetíti a mérkőzést.

