KözéletSport

Elköszönt egymástól a Marosvásárhelyi VSK és Tray Sampson

Új fejezet kezdődik Tray Sampson pályafutásában. A Marosvásárhelyi Városi Sportklub férfi kosárlabdaegyüttese és az amerikai játékos közös megegyezéssel megszüntették szerződéses kapcsolatukat, jelentette be a klub.

A Marosvásárhelyi VSK vezetősége köszönetét fejezte ki a játékos felé mindazért, amit a csapatért tett a közösen eltöltött időszak során. Tray Sampson hozzáállásával, munkamoráljával és professzionalizmusával hozzájárult az együttes mindennapjaihoz, és fontos szerepet vállalt a csapat céljainak megvalósításában – fogalmazott a VSK.

A klub sok sikert, jó egészséget és eredményekben gazdag folytatást kívánt a játékosnak további sportkarrierjéhez.

A VSK egyébként ma, január 5-én 18 órától hazai pályán szerepel a Nemzeti Liga 15. fordulójában, vendége a BCM U Pitești lesz. Élőben a Digi Sport 2 és a Prima Sport 2 közvetíti a mérkőzést.

Kapcsolódó

Megvannak a Marosvásárhelyi Napok fellépői

Pápay Kamilla

Kerékpártúrát szerveznek Segesvár környékén

Pápay Kamilla

Aki korán érkezik, nem éhezik: ajándékkóstoló jár az első 200 látogatónak

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek