KözéletKözigazgatásKözleményMegye

Maros Megye Tanácsának elnöke rendkívüli tanácsülést hívott össze

A Maros Megyei Tanács elnöke, Péter Ferenc összehívja, a Maros Megyei Tanács plénumát nyilvános, rendkívüli ülésre, 2025. június 3-ra, 13.00 órától, amely videókonferencia rendszerben, online fog zajlani.

A Maros Megyei Tanács 2025. június 3-i rendkívüli ülésének NAPIREND TERVEZETE:

  1. Határozattervezet a „Maros megyei víz- és szennyvízinfrastruktúra regionális fejlesztési projekt” megvalósíthatósági tanulmányának, a műszaki-gazdasági mutatóknak és a társfinanszírozásnak a jóváhagyásáról
    Indítványozó: Csibi Attila-Zoltán – a Maros Megyei Tanács alelnöke
  2. Határozattervezet a „Maros megyei víz- és szennyvízinfrastruktúra regionális fejlesztési projekt” költség-haszon elemzése alapján készült díjszabási stratégia jóváhagyásáról
    Indítványozó: Péter Ferenc – a Maros Megyei Tanács elnöke
  3. Határozattervezet, a Marosvásárhelyi Transilvania Repülőtér Ö.Ü.V. 2025. évi jövedelem- és kiadási költségvetésének, valamint a nem gazdasági légi tevékenységek finanszírozására szánt összegek jóváhagyásáról szóló 56/2025. sz. határozat módosításáról
    Indítványozó: Péter Ferenc – a Maros Megyei Tanács elnöke
  4. Határozattervezet a Maros Megyei Közrendészeti Területi Hatóság tagjainak a kinevezésének az érvényesítésére vonatkozóan
    Indítványozó: Péter Ferenc – a Maros Megyei Tanács elnöke
  5. Kérdések, interpellációk, válaszok, vélemények.

Péter Ferenc
ELNÖK

 

(X)

Kapcsolódó

Megvannak a Marosvásárhelyi Napok fellépői

Pápay Kamilla

Kerékpártúrát szerveznek Segesvár környékén

Pápay Kamilla

Aki korán érkezik, nem éhezik: ajándékkóstoló jár az első 200 látogatónak

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek