KözéletKözigazgatásKözleményMegye

Rendkívüli tanácsülést hív össze Maros Megyei Tanácsának elnöke

A Maros Megyei Tanács elnöke, Péter Ferenc összehívja, a Maros Megyei Tanács plénumát 2025. május 13-ra, 13.00 órától nyilvános rendkívüli ülésre a Közigazgatási Palota nagy gyűléstermébe.

A Maros Megyei Tanács 2025. május 13-i rendkívüli ülésének NAPIREND TERVEZETE:

  1. Határozattervezet a Palliatív ellátást nyújtó kórházi épületszárny megépítése és felszerelése, a közműhálózatokra történő csatlakozás, valamint új közműlétesítmények kialakítása az épületszárnyon belül beruházás megvalósítását célzó intézkedések meghatározásáról.
    Indítványozó: Ovidiu Dancu – a Maros Megyei Tanács alelnöke

  2. Kérdések, interpellációk, válaszok, vélemények.

Péter Ferenc
ELNÖK

 

(X)

Kapcsolódó

Június végén ismét Marosvásárhelyi Városnapok

Pápay Kamilla

Különleges estére várja a gyerekeket a Marosvásárhelyi Állatkert

Pápay Kamilla

Hétvégén jótékonysági úszómaraton lesz Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek