KözéletSport

Futsal Európa-bajnoki selejtezők Marosvásárhelyen

A Marosvásárhelyi Városi Sportklub bejelentette: Románia futsal válogatottja két hivatalos mérkőzést játszik Marosvásárhelyen az Európa-bajnoki selejtezők keretében.

A mérkőzésekre december 12-én és 17-én kerül sor, az első meccsen Németországgal, majd Ukrajnával találkozik a csapat.

További jó hír, hogy a VSK három játékosa is helyet kap a válogatottban: Kacsó Endre, a válogatott szövetségi kapitánya behívta Covaci Bogdant, Küsmödi Tamást és Iszlai Richárdot.

Sok sikert!

Forrás: Marosvásárhelyi Városi Sportklub

Kapcsolódó

Június végén ismét Marosvásárhelyi Városnapok

Pápay Kamilla

Különleges estére várja a gyerekeket a Marosvásárhelyi Állatkert

Pápay Kamilla

Hétvégén jótékonysági úszómaraton lesz Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek