Koronavírus

81 új fertőzött, 118 gyógyult a megyében!

Az előző naphoz képest enyhén emelkedett a koronavírusssal fertőzöttek száma. Míg egy nappal korábban 69 pozitív tesztet azonosítottak, ma 81-et.

Ugyanakkor 118 személyt gyógyultnak nyilvánítottak, így már 14.019 azon személyek száma, akik kigyógyultak a COVID-19 fertőzésből.

10 személy esetében az újratesztelés is pozitív lett.

A Maros megyei kórházakban jelenleg 263 pozitív beteget ápolnak, ugyanakkor 56 személyt koronavírus-fertőzés gyanújával fektettek be.

34 pozitív teszttel rendelkező személy házi elszigetelésben gyógyul, míg további 700 szintén otthon ül elkülönítésben, mert kapcsolatban voltak fertőzés gyanús személyekkel. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Elstartolt az influenzaszezon: máris van egy eset Maros megyében

Rigmányi Eszter

Ismét felütötte fejét a Covid – Maros megyében is jelentős esetszám-növekedést mértek

Rigmányi Eszter

Covid: 5 éve fordult velünk nagyot a világ

Rigmányi Eszter

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek