KözéletSport

Sportesemény Marosvásárhelyen! – nézők nélkül

Hosszú szünet után kerül sor az első hivatalos sporteseményre városunkban!

Marosvásárhely a házigazdája a nők röplabda A1 osztályának.

A bajnokság nyitótornáját az Orvosi Egyetem dr. Pongrász Antal termében rendezik holnaptól hétfőig.

A járvány miatt felforgatott bajnoki rendszerben a házigazda marosvásárhelyi ESK Medicina az első tornán a bákói Stiintával és a Medgidia SK-val mérkőzik.

A torna programja:

  • október 31, szombat 18 óra: ESK Medicina – Stiinta Bákó
  • november 1, vasárnap, 18 óra: Stiinta Bákó – Medgidia
  • november 2, hétfő, 18 óra: ESK Medicina – Medgidia

A mérkőzéseket a járványügyi előírások szerint és nézők nélkül rendezik. A találkozókat az egyetem televíziós stúdiója élőben közvetíti és ezen a címen lehet követni: https://www.facebook.com/umfst (marosvasarhelyiek.ro)  

Kapcsolódó

Újraindult az utcai takarítás Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Hol hűsölhetünk idén nyáron? Mutatjuk a strandok és fürdők nyitási dátumait

Pápay Kamilla

Befejezés előtt áll Marosvásárhely két kiemelt egészségügyi beruházása

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek