Hosszú szünet után kerül sor az első hivatalos sporteseményre városunkban!
Marosvásárhely a házigazdája a nők röplabda A1 osztályának.
A bajnokság nyitótornáját az Orvosi Egyetem dr. Pongrász Antal termében rendezik holnaptól hétfőig.
A járvány miatt felforgatott bajnoki rendszerben a házigazda marosvásárhelyi ESK Medicina az első tornán a bákói Stiintával és a Medgidia SK-val mérkőzik.
A torna programja:
- október 31, szombat 18 óra: ESK Medicina – Stiinta Bákó
- november 1, vasárnap, 18 óra: Stiinta Bákó – Medgidia
- november 2, hétfő, 18 óra: ESK Medicina – Medgidia
A mérkőzéseket a járványügyi előírások szerint és nézők nélkül rendezik. A találkozókat az egyetem televíziós stúdiója élőben közvetíti és ezen a címen lehet követni: https://www.facebook.com/umfst (marosvasarhelyiek.ro)

