Közélet

Pénteken alakul meg az új Maros megyei tanács

A Közigazgatási Palota nagy gyűléstermében a tanácsosok mellett leteszi a hivatalos esküt Péter Ferenc újraválasztott elnök is.

Az eseményre október 30-án, déli 12 órától kerül sor.

Az alakuló ülésen azon tanácstagok vesznek részt, akiknek a mandátumát már érvényesítette a törvényszék.

Az alakuló ülést a koronavírus-járvány miatt bevezetett egészségügyi biztonsági intézkedéseknek megfelelően, a résztvevők számának korlátozásával és a fizikai távolságtartás betartásával szervezik.

A beiktatást ugyanakkor élőben közvetítik a megyei tanács közösségi oldalán. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Újraindult az utcai takarítás Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Hol hűsölhetünk idén nyáron? Mutatjuk a strandok és fürdők nyitási dátumait

Pápay Kamilla

Befejezés előtt áll Marosvásárhely két kiemelt egészségügyi beruházása

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek