GazdaságMegyeSzociális

200 állás főleg középfokú végzettségűeknek

A Maros Megyei Munkaügyi Hivatal által közzétett állásajánlatok közül nem egészen 30 betöltésének egyik feltétele a felsőfokú végzettség. Az állások zömében szakiskolai, gimnáziumi vagy középiskolai végzettséget várnak el. Az állásajánlatok java részében a munkáltató nem vár el szakmai tapasztalatot, nagyon kevés kivétellel, kezdőkre számítanak.

A legkeresettebb szakemberek az építőiparban dolgozók, kőművesek, asztalosok, villanyszerelők, de szükség van eladók, szakácsok, pékek, bárosok, cukrászok, építőipari munkásokra és keresnek őrzővédő – szolgálatot teljesítőket, árukezelőket és mezőgazdasági dolgozókat is.

A Munkaügyi Hivatal által közzétett ajánlatban szerepel továbbá teherautó sofőr, jogász, könyvelő, betegápoló és asszisztensi állás is. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Különleges estére várja a gyerekeket a Marosvásárhelyi Állatkert

Pápay Kamilla

Hétvégén jótékonysági úszómaraton lesz Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Drágul az útdíj – tízezer marosvásárhelyinek kell mélyebben a zsebébe nyúlnia

Szász Cs. Emese

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek