ÉletmódGazdaságKözéletMegye

Van pénz az árvizkárok elhárítására

Közel 22 millió lejes kormánytámogatást kapott Maros megye az árvízkárok elhárítására.  

A Prefektusi Hivatal közleménye szerint a kabinet tegnapi ülésén jóváhagyták annak az összegnek a kiutalását, amelyet az árvízkárok felmérése kapcsán igényelt a megye. Az intézmény közleménye szerint a most rendelkezésre bocsátott alapból községi és megyei utakat, hidakat, pallókat, gátakat kell helyrehozni.

A kormányalapból kiutalt összeg 21.726.000 lejre rúg.

A prefektúra tájékoztatása szerint, vegyes csapatokat hoztak létre és felmérték az árvíz okozta károkat. A jelentést három nap alatt állították össze és továbbították a kormánynak. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Június végén ismét Marosvásárhelyi Városnapok

Pápay Kamilla

Különleges estére várja a gyerekeket a Marosvásárhelyi Állatkert

Pápay Kamilla

Hétvégén jótékonysági úszómaraton lesz Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek