EgészségügyKoronavírusMegye

Marosszentgyörgy majdnem egészséges!

Az utolsó, koronavírussal fertőzött marosszentgyörgyi beteget is gyógyultnak nyilvánították – jelentette be közösségi oldalán Sófalvi Szabolcs polgármester.

Ugyanakkor még 54 személy lakhelyi elkülönítőben van.

Az elöljáró reményét fejezte ki, hogy nem lesz több megbetegedés a Marosvásárhellyel összenőtt községben. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Közvetlen járat indul a román tengerpartra – Marosvásárhelyről is

Rigmányi Eszter

Gyorsabban diagnosztizálahatják a daganatos betegségeket

Rigmányi Eszter

Nobel-díjas magyar író érkezik Marosvásárhelyre

Rigmányi Eszter

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek