KözéletSzociális

Helyi tanács: megóvnák a kis- és közepes cégeket

A marosvásárhelyi önkormányzat rendes havi tanácsülésén – az RMDSZ frakció kezdeményezésére – úgy határoztak, hogy a szükségállapot idejére felmentik az illetékek fizetése alól a helyi kis- és közepes vállalatokat.  

Tudjuk milyen nehéz helyzetbe kerülhetnek ezek a kisebb cégek, akik nagyon is fontosak a város számára – nyilatkozta honlapunknak Csíki Zsolt frakcióvezető, aki ugyanakkor azt is hozzátette, ez csak egy elsődleges kis lépés volt, de a szükségállapot lejárta után is szükségük lesz ezeknek a vállalkozásoknak az önkormányzat segítségére.

Éppen ezért, további lépéseket dolgozunk ki, annak érdekében, hogy ezek a cégek minél kisebb mértékben szenvedjék meg a szükségállapot és az azt követő időszak miatti  gazdasági visszaesést – mondta Csíki Zsolt. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Újraindult az utcai takarítás Marosvásárhelyen

Pápay Kamilla

Hol hűsölhetünk idén nyáron? Mutatjuk a strandok és fürdők nyitási dátumait

Pápay Kamilla

Befejezés előtt áll Marosvásárhely két kiemelt egészségügyi beruházása

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek