KözéletMegye

Vezetői vizsga csak a járvány után!

Felfüggesztik a vezetői jogosítvány megszerzésére kiírt vizsgákat is. Az ezzel foglalkozó igazgatóság mai közleményében tudatja, hogy az országos szinten bevezetett intézkedés nyomán 30 napra felfüggesztik az elméleti és a gyakorlati vizsgát is.

Ugyanakkor felhívják a figyelmet arra is, hogy a periódus a kornavírus-járvány függvényében meghosszabbítható.

Az intézmény korábban már jelezte, hogy jogosítvány cserére, vagy gépkocsi beíratásra kizárólag online módon lehet előre jegyezni a www.drpciv.ro honlapon.

Ugyanakkor a közösségi szoláglatoknál este 7 óráig meghosszabbítják a nyitvatartást éppen azért, hogy ezáltal is elkerülhetővé váljék nagyobb tömeg kialakulása a várótermekben, és legyen lehetőség naponta többször fertőtleníteni.

Sajnos, ahogy már megszokhattuk, magyar nyelvű tájékoztatást ezúttal sem kapunk az intézmény honlapján. (marosvasarhelyiek.ro)

Kapcsolódó

Megvannak a Marosvásárhelyi Napok fellépői

Pápay Kamilla

Kerékpártúrát szerveznek Segesvár környékén

Pápay Kamilla

Aki korán érkezik, nem éhezik: ajándékkóstoló jár az első 200 látogatónak

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek