KözéletMegye

Jégtorlaszok miatt árad a Maros

Maroshévíz és Galócás területén kellett közbeavatkozniuk a hatóságoknak – tájékoztat a Hargita Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség. A közlemény szerint a Maros Megyei Vízgazdálkodási hatóság csapatai a folyómederben felgyűlt jégtáblákat távolítják el munkagépeikkel. Torlaszok állják a víz útját Galócásnál a közúton áthaladó híd környékén és a település bejárata előtti gyalogoshídnál is.

Kapcsolódó

Hol hűsölhetünk idén nyáron? Mutatjuk a strandok és fürdők nyitási dátumait

Pápay Kamilla

Befejezés előtt áll Marosvásárhely két kiemelt egészségügyi beruházása

Pápay Kamilla

Forgalomkorlátozás vasárnap délután Marosvásárhely belvárosában

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek