Megye

Ne dobja ki, adományozza az állatkertnek!

A marosvásárhelyi állatkert vezetősége arra biztatja a város lakóit, hogy ne dobják a szemétbe a díszeitől megcsupaszított karácsonyfákat, inkább vigyék azokat a somostetői állatkertbe.

„Elmúltak az ünnepek, de a jótettek sorát folytathatjuk!” – hívja fel az állatkert a figyelmet arra, hogy naponta reggel 7 és délután 5 között lehet odavinni ás átadni az eldobandó fenyőfákat, hiszen ott újra tudják azokat hasznosítani. Forrás: ardealnews.ro

Kapcsolódó

Megnyílik a mikházi Limespark, Maros megye új régészeti élménytere

Pápay Kamilla

Közvetlen járat indul a román tengerpartra – Marosvásárhelyről is

Rigmányi Eszter

Gyorsabban diagnosztizálahatják a daganatos betegségeket

Rigmányi Eszter

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek