KözéletMegye

Mara Togănel lett Maros megye új prefektusa

Mara Togănelt, a Nemzeti Liberális Párt nőszervezete Maros megyei elnökét nevezte ki a Ludovic Orban-kormány a megye prefektusának.

A hírt maga Mara Togănel erősítette meg a Marosvásárhelyi Rádiónak. A kormánybiztosi tisztség azt követően üresedett meg, hogy a szociáldemokrata Mircea Duşa December 10-én bejelentette lemondását, hangsúlyozva, hogy számára a méltóság és a tisztesség minden tisztségnél előbbre való.

forrás_Marosvásárhelyi Rádió

Kapcsolódó

Megvannak a Marosvásárhelyi Napok fellépői

Pápay Kamilla

Kerékpártúrát szerveznek Segesvár környékén

Pápay Kamilla

Aki korán érkezik, nem éhezik: ajándékkóstoló jár az első 200 látogatónak

Pápay Kamilla

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek