KultúraMegye

Marosfelfalui Fibula díjak átadása a Kultúrpalotában

Tegnap, december 1-én adták át a Kultúrpalota Tükörtermében a Marosfelfalui Fibula díjakat. A Maros Megyei Prefektúra idén Rodica Molnarnak, a Maros Megyei Cukorbeteg Gyerekek és Fiatalok Egyesületének (ASCOTID) elnökének, valamint Gabriel Popnak, a Marosvásárhelyi 1-es számú zászlóalj Speciális alakulatához tartozó katonának adományozta idén a kitüntetést – olvasható Péter Ferenc Maros Megyei Tanács és RMDSZ, Maros megyei szervezet elnökének közösségi oldalán.

Gratulálunk a két kitüntetettnek a kiemelkedő munkásságukért!

Forrás/fotó | Péter Ferenc facebook oldala

Kapcsolódó

Közvetlen járat indul a román tengerpartra – Marosvásárhelyről is

Rigmányi Eszter

Gyorsabban diagnosztizálahatják a daganatos betegségeket

Rigmányi Eszter

Nobel-díjas magyar író érkezik Marosvásárhelyre

Rigmányi Eszter

Ez a weboldal sütik használatával javítja az Ön felhasználói élményét. Feltételezzük, hogy ön ezt elfogadja, de kérésre le is iratkozhat. Elfogadom Részletek